Wynajmujemy satysfakcję!

mapa strony


Asortyment

Odzież, którą wynajmujemy produkowana jest przez nas we własnym zakładzie szwalniczym. Znając specyfikę Państwa działalności możemy maksymalnie dostosować ją do warunków w jakich będzie ona użytkowana. Jakość produkowanej odzieży nadzorujemy przez cały proces  jej powstawania, od momentu wykrojenia poszczególnych elementów, poprzez kontrolę jakości, aż do chwili gdy sztuka odzieży jest umieszczana w skrytce jej użytkownika.

Odzież robocza

Serwis pojazdów, zakład produkcji mebli, a może wytwórnia wędlin? - niezależnie od branży pracownicy są filarem i wizytówką firmy.  CRL zapewni im czystą, wygodną i trwałą odzież roboczą, a Państwu spokój i satysfakcję z najwyższej jakości wdrożonego rozwiązania.

zobacz produkty

Odzież ochronna

Huta stali, wytwórnia nawozów, a może produkcja paliw? Tam, gdzie warunki są ekstremalne, a bezpieczeństwo pracowników ma najwyższy priorytet, proponujemy specjalistyczną, certyfikowaną odzież ochronną. Pozwólcie profesjonalistom zadbać o bezpieczeństwo Waszej kadry.

zobacz produkty

Szafy rentalowe

Oferujemy również szafki 10 i 20-skrytkowe przeznaczone do przechowywania składanej odzieży czystej, oraz szafy z wnękami na odzież brudną. Wykonane są z blachy o grubości 0,8 mm, pokryte są farbą proszkową w kolorach według palety RAL.

zobacz produkty

partnerzy

strefa klienta

Administratorem danych jest CRL Sp. z o. o., 26-600 Radom, ul. Racławicka 8/10, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000073225, NIP: 948-22-41-378 REGON: 672764100, Wysokość kapitału zakładowego: 2.865.960,00 zł, wniesiony w całości. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji oraz związanej z realizacją usług przez okresy wymagane umownie lub na podstawie przepisów prawa. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy CRL Sp. z o. o. oraz dostawcy usług IT. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podmiotowi danych przysługuje prawo do żądania dostępu do danych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego stosownie do Polityki Prywatności.

copyright 2013 | all right reserved
tworzenie stron www - milleniumstudio.pl